Fliegl
  Fliegl.lv - Rītausmas iela 12, LV-1058, Rīga, Latvija, sales@fliegl.lv
 
   
  Uz sākumu
 
PAR MUMS
  Kompānijas vēsture
  Uzņēmuma struktūra
  Servisa bāze Triptis
  Laikmeta iezīmes
  Produkti
  Kontakti
 
GALERIJA
  Kravas platformas un aizkaru tipa piekabes
  Konteineršasijas
  Pašizgāzēja puspiekabes
  Zemo grīdu treileri
  Cita veida piekabes
 
 Suomi 
 Estonia 
 Sweden 

Servisa bāze Triptis


Ar vairāk kā 236 darbiniekiem Tīringenē mēs katru dienu cenšamies izstrādāt saviem klientiem optimālus transportlīdzekļus. Kompānija Fliegl konsekventi piekopj stratēģiju līdzās standarta transportlīdzekļiem piedāvāt arī speciālos komerciālos transportlīdzekļus gandrīz ikvienam transportēšanas veidam.Tas sākas ar labu mūsu darbinieku apmācību. Kā izglītojošs uzņēmums mēs pievēršam lielu uzmanību atbilstošai mūsu mācekļu apmācībai. Iespēju robežās mūsu mācekļi pēc tam tiek arī pieņemti darbā. Uzņēmuma iekšējā tālākā izglītošana un kvalifikācijas pasākumi nodrošina, ka ikviens darbinieks tiek optimāli apmācīts un tādējādi spēj dot savu ieguldījumu augstas kvalitātes transportlīdzekļu būvē.

Arī konstruēšanā mēs liekam uzsvaru uz optimālu aprīkojumu. Augstvērtīgas datorizētās projektēšanas (CAD) iekārtas, transportlīdzekļu būves inženieri un konstruktori strādā roku rokā ar personālu, lai vienmēr rastu labāko risinājumu mūsu klientiem. Šīs plašās zināšanas kopā ar mūsu klientu praktisko pieredzi, ko mēs labprāt ņemam vērā, izstrādājot jaunus transportlīdzekļus, dod kompānijai Fliegl kā vienam no nedaudziem pilna loģistikas un ekspedīcijas nozares pakalpojumu klāsta piedāvātājiem Eiropā iespēju izgatavot gandrīz ikvienu transportlīdzekli, sākot no vienass piekabēm, līdz 60 t zemo platformu piekabēm.


Jaunajai rūpnīcai II ir pietiekama kapacitāte, lai ātri un ekonomiski saražotu arī lielas sērijas. Vienlaikus transportlīdzekļu individuālā izgatavošana rūpnīcā I dos iespēju ikvienam interesentam izgatavot tā individuālajām prasībām atbilstošu transportlīdzekli, - tas ir būtisks pluss kompānijai Fliegl, jo vairums konkurentu šādu iespēju tikpat kā nepiedāvā.

Gan nacionālā, gan starptautiskā mērogā tiek paplašināts produkcijas noiets. 2006. gadā tika sekmīgi ieviesti tādi pakalpojumi kā ‘24h serviss‘ un ‘Serviss plus‘, un nākotnē tie tiks vēl paplašināti. Arī transportlīdzekļu tehniskā attīstība tiek pastāvīgi pārskatīta un pielāgota tirgus prasībām.

Mūsu stimuls ir mūsu klientu prasības. Vienalga, vai standarta transportēšanas gadījumam var tikt izmantots sērijveida transportlīdzeklis vai jāuzkonstruē specializētu transportlīdzekli, kas atbilst klienta individuālajām prasībām, - kompānijai Fliegl abi varianti nesagādā nekādas problēmas. Kopā ar mūsu pieredzējušo ārējo dienestu mēs apzinām Jūsu vajadzības attiecībā uz transportlīdzekļiem, izskaidrojam un aprēķinām visas iedomājamās iespējas un tādējādi ar saviem klientiem atrodam optimālu risinājumu ilgtermiņā drošām investīcijām, tehniski uzkonstruētu un izbūvētu pēc jaunākajām tehnoloģijām, jo Jūsu prasības mūsu transportlīdzekļiem un mūsu risinājumiem ir mūsu ikdienas stimuls vienmēr būt nedaudz labākiem.

Neskatoties uz lielo apgrozījuma pieaugumu 2006. gadā, kompānija Fliegl joprojām ir ražotājs, kurš paliek uzticīgs saviem klientiem. Tas nozīmē augstvērtīgu produkciju par pieņemamām cenām un nekādu tehnisko izstrāžu, kas klientam nav vajadzīgas, jo arī nākotnē attiecībā uz visu produkciju, kas iznāk no Fliegl rūpnīcas, klienta viedoklis būs svarīgākais attīstības faktors – jo komerciālajiem transportlīdzekļiem ir jādod labumu mūsu klientiem. Bez tam arī turpmāk netiks veidota pārmērīga birokrātija. Personīgais kontakts starp darbiniekiem un Jums, klientu prasību uzklausīšana un izprašana arī 2007. gadā būs uzņēmuma svarīgākais pamatprincips – klienta labā un ilgtermiņa investīciju drošībai labi izstrādātā produkcijā. 

 

 Lapa apskatīta 361674 reizes